21 November 2019 @ 09:01 am
Pirmā 7 segmentu indikatora izjaukšanas reize  
Vakar pirmo reizi mūžā izjaucu 7 segmentu indikatoru. Un saliku atkal kopā.
 
 
Current Mood: accomplished
 
 
20 November 2019 @ 11:41 am
 
Aloha! Es šopiektdien plkst 19.00 dejoju mazajā Rīgas teātrī savas bolivudas dejas. Nu, ne tikai es, bet tas tā. Šobrīd ir pārdots maz biļešu, un jaukā n. gauži raud. Biļetes biļešu paradīzē maksā ceneri, bet no manis piecuku. Man vispār labāk patīk, kad neviens nenāk un ir home alone sajūta, bet man ir žēl n. So, mos kāds grib nopirkt biļeti un atnākt, ietusesim
 
 
18 November 2019 @ 02:42 pm
 
etalonfunkcija netieši atgādināja, ka neesmu izstāstījusi vēl divas anekdotes par indiešiem.

pirmkārt, ceļošana. ceļojošs indietis īpaši neplāno ceļošanu un ko viņš tur darīs vai apskatīs. viņš atbrauc, atrod jūtubē fragmentus/dziesmas no iemīļotās bolivudas filmas, kas filmēta konkrētajā valstī vai pilsētā un uzmāksies vietējiem iedzīvotājiem, sak, vai viņi nezina, kur tieši tas ir filmēts, un tad tur arī dosies.

otrkārt, smaržas. deju indieša tuvošanās vienmēr ir sajūtama pa kilometru, es savos cacīgākajos gados neesmu tā smaržojusies. taču pirms divali turībā es biju vnk beigta.
deju indietis - izvelk no somas calvin klein one buteli un pamatīgi sapūšas (principā, mierīgi varēja arī vnk noskrūvēt pūšamo un liet sev visu virsū tāpat). pastiepj buteli man, vai es negribot ar iesmaržoties.
es: ar vīriešu smaržām?
deju indietis: kāda starpība? ja man nav bijis pa rokai smaržu, esmu smaržojies arī ar gaisa atsvaidzinātāju! (viss tādā ļoti dzīvespriecīgā, bet totāli nopietnā intonācijā)
 
 
13 November 2019 @ 03:22 pm
 
gada kopsavilkumiem vēl mazliet par agru, bet čista ir skaidrs, ka cilvēki, kas visvairāk un neatgriezeniski šogad ietekmējuši manu domāšanu, tātad dzīvošanu, ir avralavral un deju indietis. paldies!
 
 
11 November 2019 @ 06:23 am
RDUUD :love:  
Rīta dušiņa un uz darbiņu <3
Tags: ,
 
 
Current Mood: giggly
 
 
10 November 2019 @ 05:49 pm
P/M  
Pilnmēness
 
 
Current Mood: excited
 
 
10 November 2019 @ 10:21 am
 
nupat pat koju istabiņā, kur dzīvo čupa ar indiešu vīriešiem, grīda ir tīrāka nekā man. es to ierakstu, lai nokaunētos un tā.

vasarā m. mani pieķēra sēžam uz zemes un dzerm tēju, vērojot čupu ar celtniecības gružiem. gruži patiesībā bija ne pa tēmu, vnk tur ļoti labi sildīja saulīte. m. ilgi mani vēroja, līdz noteica: manuprāt, tu indijā justos gauži labi. vakar toties atradu studijā zem izlietnes tēju, ko uzlēju aizvakar un aizmirsu, un nekavējoties izdzēru. 24 stundu laikā tā bija labi ievilkusies!

***

deju indietis, iespējams, ir pirmais indietis, kurš ir spēris savu kāju krogā "zobens un lemess", un mēs, iespējams, esam pirmie cilvēki kroga pastāvēšanas vēsturē, kas tur sēdēja un sūca koliņu bez nekādas alkohola piešprices. bet gods kas gods metaļorām, blenza uz mums visnotaļ ieturēti un nedraudīgi.
 
 
Current Music: ∆IŖֆH4D3 – nobody
 
 
08 November 2019 @ 11:47 am
 
mācieties reklamēt savus pasākumus!

приглашаем вас на день якутского кино, который пройдёт 30 ноября 2019 года в риге в доме москвы. начало в 16.00.

(...)

все билеты будут участвовать в лотерее, в которой будет разыгран настоящий якутский бриллиант!
 
 
08 November 2019 @ 12:23 am
 
Gribēju sadiedzēt zirņus. Spiežot pēc drozefiļu daudzuma ap puķpodu, sadiedzēšu tārpiņus.